Spolupráce

Kdo může s Edukee spolupracovat?

  1. Firmy
  2. Školy
  3. Individuální spolupráce

Jak s námi mohou spolupracovat firmy?

Vytvoříme Vám atraktivní firemní profil, pomocí kterého budete moci lákat mladé studenty a čerstvé absolventy do svých řad. Představte studentům profese, které obsazujete, Vaše benefity či firemní prostory a získejte mladé talenty dříve než Vaše konkurence.

Prezentujte značku Vaší firmy na našem webu a zvyšujte její renomé u mladých studentů, rodičů, učitelů i široké veřejnosti. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám vysvětlíme, jakým způsobem by spolupráce fungovala a v čem dalším by pro Vás byla přínosná.

Jak s námi mohou spolupracovat školy?

Učitelé mohou zdarma využívat web Edukee jako nástroj v hodinách zaměřených na volbu povolání a informovat studenty o existenci této platformy. Studenti budou moci následně využívat výhod webu také z pohodlí domova ve spolupráci například s jejich rodiči.

Jako další možnost spolupráce nabízíme prezentaci Vaší školy na našem webu. Co tím můžete získat? Zviditelníte školu ve vyhledávačích na webu Edukee a také v sekci „Partnerské školy“, čímž zvyšujete zájem potenciálních studentů a šíříte povědomí o Vaší škole. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám vysvětlíme, jakým způsobem by spolupráce fungovala a v čem by pro Vás byla přínosná.

Jak může probíhat individuální spolupráce?

Projekt Edukee je nově vzniklá platforma určená především pro studenty a čerstvé absolventy. Přestože se projekt nachází na svém úplném začátku, věříme, že bude pro mnoho studentů velmi přínosný.

Našim cílem je web neustále vylepšovat a posouvat dál. Byli bychom rádi, kdybyste se zapojili i Vy a podpořili nás ve vývoji této platformy ať už finanční podporou či šířením povědomí o webu. Pomůžete tím nejen nám, ale také mladým studentům a budoucím generacím. V případě, že byste se nás rozhodli finančně podpořit, níže přikládáme číslo našeho bankovního účtu. Děkujeme, Vaše Edukee.

Bankovní účet: 1459508021/5500

Napište nám!